64699_10150715755640127_715696089_n
20
12.2013

AMBASADOR MINI!

Marka MINI rozpoczęła współpracę z Martinem Kaczmarskim – młodym kierowcą rajdowym startującym niebawem w rajdzie Dakar 2014 za kierownicą MINI ALL4 Racing, prawdopodobnie najszybszej terenówki świata. Martin został oficjalnym ambasadorem MINI w Polsce.

Cytując dalej za BMW POLSKA:

„MINI to niebanalny i niekonwencjonalny styl życia. Każda okazja do rywalizacji to możliwość, aby w pełni skorzystać z gokartowych właściwości jezdnych MINI. Martin Kaczmarski to urodzony kierowca rajdowy, który wdraża w życie przekonania marki.
Martin Kaczmarski urodził się w 1990 roku. Obecnie ten niezwykle utalentowany i obiecujący kierowca startuje za kierownicą MINI ALL4 Racing w szeregach Lotto Team i tworzy rajdowy duet mistrz-uczeń z Krzysztofem Hołowczycem.
MINI jest pod wrażeniem umiejętności i charakteru Martina, który łączy w swoim życiu prywatnym oraz zawodowym dwie szczególne cechy – profesjonalizm i czerpanie maksymalnie możliwej frajdy z tego, co się robi.
Talent Martina potwierdzają wyniki i czasy na poszczególnych odcinkach specjalnych. Każdy rajd wymaga indywidualnego podejścia, wielu treningów oraz odpowiedniego planowania. Martin szczególnie dobrze odnajduje się w tym trudnym sporcie, a każdy, kto go poznał, podkreśla jego niesamowitą osobowość. Cenimy sobie jego wyjątkowość, w końcu MINI to przecież także nietuzinkowa i oryginalna osobowość.
„Mocno wierzymy, że poprzez naszą współpracę obie strony wzbogacą swoje doświadczenie, a Martin odniesie upragniony sukces w nadchodzącym rajdzie Dakar 2014“ – komentuje Sylwia Rosa odpowiedzialna za markę MINI w Polsce.
Cały zespół MINI Polska trzyma kciuki.”

PRESS CLUB BMW GROUP