Dakar_Rally
19
01.2014

9 miejsce na Dakarze!

Ten sukces przerósł moje wszelkie marzenia! Dojechaliśmy na Dakarze na 9 pozycji w prawdopodobnie najtrudniejszej edycji tego rajdu!

To dla mnie, debiutanta, olbrzymi sukces i wielkie osiągnięcie. To był wielki zaszczyt brać udział w takim wydarzeniu, rywalizować z doświadczonymi i najlepszymi kierowcami cross country na świecie. Nie mógłbym tego osiągnąć, gdyby nie wsparcie rodziny, przyjaciół, fanów, mojego teamu, Krzysztofa Hołowczyca, a także mojego sponsora. Dzięki Lotto mogłem się tu w ogóle znaleźć.

ON_2948

Meta w Valparaiso to spełnienie marzeń, nie tylko ostatnich dni, ale całego mojego życia! Sven Quandt, szef zespołu X-raid, powiedział, że docierając na metę Dakaru, będę innym człowiekiem. Faktycznie tak się czuję. Trud, jaki tutaj przeżyłem, i to czego doświadczyłem, pozwolił mi dowiedzieć się wiele o sobie. Mam możliwość, by stawiać czoła trudnościom i najwyższemu wyzwaniu w motorsporcie. Teraz muszę postawić poprzeczkę wyżej. Wierzę, że kiedyś wygram Dakar. Kiedyś… kiedy będę na to gotowy.